Özerkan Lojistik

İlaç taşımacılığı

2003'ten bugüne...

Farmasötik ürünler taşımacılığı uzmanlık alanımıza girmektedir

Son teknoloji ile donatılmış ekipmanlarla TAPA, GDP, serfikalarımızla yürüttüğümüz Pharma sertifikalı araçlarımızla -25/+25 dereceleri arasında değişebilen sıcaklıklarda ilaç taşımalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız bu taşımalarda ürünler yüksek değerli ve insan sağlığı için önem taşıyan hassas ilaç türleridir. Örneğin; Euro6 yeşil motor ve 2022 model araçlarımız sayesinde -25 dereceye kadar plazma taşımacılığı da araçlarımız tarafından sağlanmaktadır. 

Bu sebeple araçlarımızın periyodik olarak 6 ayda bir servis bakımları ve yaz-kış dönemlerinde ayrı olarak map’ing yapılmaktadır. Bunlara ek olarak sıcaklık alarm sistemleri mevcut olup GPS sistemi üzerinden 7/24 takip, datalogger, 66 palete kadar taşıma kapasitesi, bölmeli türündeki araçlarımızda aynı anda 2 farklı sıcaklık türünde taşıma yapılabilmektedir. Bu sebeple bütün treylerlerimizde yaz ve kış şartlarında ayrı ayrı haritalandırılan, standartlara uygun kalibrasyon işlemleri her yıl periyodik olarak yapılmaktadır. Bu işlemler ile araçlarda oluşabilecek herhangi bir arızanın önüne kolaylıkla geçilebilmektedir.

Hassas ürün taşımacılığında güven.

Araçlarımız

Özerkan Lojistik © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

  • Ana Sayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Sertifikalarımız
  • İletişim