Özerkan Lojistik

Hassas Yük taşımacılığı

2003'ten bugüne...

Tehlikeli madde ve hassas ürünlerinin taşımacılığında deneyimliyiz

Tehlikeli madde ve hassas ürünlerinin taşımacılıklarında yükün sıcaklığının öneminin dışında depolanması, yerleştirilmesi ve beklemesi de şirketin sorumluluğunda olması gerekmektedir. Bu sebeple özellikle mal değeri yüksek olan bu ürünlerin taşımacılığında park edilen noktalar ve gümrük yapılacak noktalar dahi çok önemlidir. 

Bu bağlamda Özerkan anlaşmalı ve güvenilir firmalarla yaptığı park, gümrük ve kontrol noktalarında sahip olduğu anlaşmalarıyla ve şoförlerine vermiş olduğu özel eğitimleriyle profesyonel hizmet vermektedir.

 Araçlarda bulunan alarm sensörleriyle kapı açıldığı anda ya da belirlenen aralık dışındaki sıcaklık sapmalarında doğrudan müşterilerimize ve firmamıza bildirimler gelmektedir.

Kullandığımız bu kapsamlı teknolojilerin ve taşıma sürecinin güvenlik seviyesini arttıracak yöntemlerin bir diğeri de ADR tesisatıdır. Bu bağlamda tehlikeli maddelerin karayolu ile uluslararası taşımacılığına ilişkin Avrupa antlaşması olan ADR sözleşmesine uygun (ADR: Accord Dangereux Routier) sistem her aracımızda bulunmaktadır. Sıcaklık derecelerine gösterilen hassasiyet ve kontrol her ürünümüzde aynı kaliteyle sağlanmaktadır.

Hassas ürün taşımacılığında güven.

Araçlarımız

Özerkan Lojistik © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

  • Ana Sayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Sertifikalarımız
  • İletişim