Özerkan Lojistik

Uluslararası karayolu taşımacılığı

2003'ten bugüne...

Gelişen, yenilenen, ve rekabeti artan nakliye sektöründe Özerkan’ın başarı formülü

Uluslararası karayolu taşımacılığı sürekli gelişen, yenilenen ve rekabeti artan bir sektördür. Durağan olmaması sebebiyle araç yenileme, yakıt kalite ve ücretleri, araç bakım ve kontrolleri, ekibin profesyonelliği karayolu taşımacılığındaki dinamiklerden sadece bazılarıdır. 

Özerkan Lojistik 2003 yılından bu güne, piyasanın nabzını tutarak gelişen, yenilikçi bir firma olarak kuruluşundan bu yana sahip olduğu çalışma azmiyle 2022 yılında da hız kesmeden hizmet vermektedir. Firmamız Avrupa birliği (İsveç, Danimarka, Polonya, Hollanda, Almanya, Belçika, Fransa, İspanya) başta olmak üzere, İngiltere, Macaristan, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, İran ve Irak ülkelerine her çeşit frigo taşımacılığı yapmaktadır. 

Bu ülkelerdeki operasyonlarımızda kullandığımız yeni nesil Euro6 çekicilerimiz ve dorselerimiz ile kontrollü yüklemelerin dışında çevre dostu motorlarımızla şimdiki ve gelecekteki nesillere temiz bir dünya bırakıyoruz. Euro6; çevre kirliliğini azaltma amacıyla Avrupa birliğinin çıkarmış olduğu kurallara göre araçlarda egzoz gazı emisyon standartlarını belirleyen unsurlardan biridir. 

Bunlara ek olarak araçtaki yakıt sisteminden farklı olarak AdBlue sisteminin bulunması ve kullanılmasıyla duman önlenerek bir nevi arıtma sistemi gerçekleşir. Böylece taşıdığımız her yükte doğada bırakabileceğimiz zararı azaltarak müşterilerimize, geleceğimize ve yaşadığımız doğaya saygı duyuyoruz. 

Hızla değişen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek son teknolojiyi ve lojistik sektörünü Özerkan içerisinde tekrar boyutlandırıyor ve geliştiriyoruz. Ar-ge çalışmalarının kazandırdığı sistematik ve uygulanabilir projeleri şirket alt yapımızda zenginleştiriyor ve müşterilerimize hizmetimizi en kaliteli haline getirdikten sonra verimliliğimizin meyvelerini sektördeki mevcut konum ve başarımızla elde ediyoruz.

Hassas ürün taşımacılığında güven.

Araçlarımız

Özerkan Lojistik © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

  • Ana Sayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Sertifikalarımız
  • İletişim